شرکت طراحان برودت یزدان تهویه

شرکت طراحان برودت یزدان تهویه يكي از مجموعه هاي ايراني فعال در زمينه تولید دستگاه هاي تهويه مطبوع و سيستم هاي برودت صنعتي در استان یزد مي باشد که با درک موضوع تهویه فضا های مختلف و سرمایش مورد نیاز و با بهره گیری از دانش فنی و متخصصین مجرب و کارآزموده در کادر مهندسی،سابقه نزدیک به یک دهه فعاليت در صنعت تهویه مطبوع و برودت صنعتی را دارد.

این شرکت با تكيه بر دانش سرمايه هاي انساني خود، استفاده از دانش فنی جوانان متخصص و ارزشی خود و کسب فن آوري هاي نوين آنها توانسته است رشد قابل ملاحظه اي را طراحی و تولید انواع سیستم های تهویه مطبوع و برودت صنعتی دست پیدا کند و تاکنون پروژه های موفق بسیاری را در استان یزد و نقاط مختلف کشور به انجام رسانده است.

شرکت یزدان تهویه دارای کارنامه ای درخشان در ارائه خدمات طراحی ، محاسبات و تولید سیستم های برودتی و تهویه مطبوع و همچنین خدمات پس از فروش براي خدمت به صنعت تاسیسات حرارتی برودتی بـوده است. نيروهاي متخصص در بخشهاي فنی شرکت یزدان تهویه کارآزموده و شاخص بوده و با پشت سر گذاشتن دوره هاي متعدد آموزشي و کسب تجربيات گرانبـها در صنعت تاسیسات سر آمد هستند.

این شرکت با شناسایی بهترین و بالاترین کیفیت های استاندارد در کشور توانسته است در انتخاب طرح و ساخت انواع محصولات خود دقت کامل را لحاظ کند و لذا توانسته است گامی بلند در ارتقاء صنعتی بردارد.

شرکت یزدان تهویه با در نظر گرفتن نیاز مشتری طرحی متناسب با آن را ارائه می دهد. دقت و کیفیت بالا و خدمات گسترده ی پس از فروش از ویژگی های شاخص این شرکت می باشد. اميد است كه در سايه خداوند متعال توفيق خدمت به هم نوع همواره نصيب اين مجموعه باقي بماند.

آیا به کمک احتیاج دارید
تهویه مطبوع و گرمایش خانگی/صنعتی

کارشناسان یزدان تهویه برای ارائه خدمات و راهنمایی قبل از خرید منتظر شما هستند.

گالری تصاویر

رابرت

طراح

نازی

مدیریت

کاوه

توسعه دهنده

اسمیت

طراح
فهرست