برج خنک کن گالوانیزه:

وظیفه ی اصلی برج خنک کننده دفع گرما سیال آب گرم ورودی که از طریق مبدل های صنعتی یا کندانسور های چیلر و انتقال گرما به اتمسفر آزاد است. این انتقال گرما بصورت کم هزینه اما مؤثر انجام می شود.

سیال پس از عبور از لوله های هدر و خروج از نازل ها به صورت چتری، روی تمام سطح مقطع پکینگ به خوبی توزیع میگردد. درصدی از سیال گرم پس از ورود به پکینگ به علت سطح ویژه بالای پکینگ و عبور هوا تبخیر شده و سبب خنک سازی مابقی دبی سیال در گردش میگردد.

جریان هوا تحت تاثیر فن سانترفیوژ از کنار دستگاه بصورت افقی وارد برج خنک کننده شده و عامل تبخیر سطحی و خنک شدن قطرات آب حاصل می‌شود.
این دستگاه از نوع جریان مخالف با فن سانتریفوژ بوده که فن ها همواره در معرض هوای تازه قرار گرفته و عمر طولانی دارد. ساختار بدنه این نوع برج ها از جنس گالوانیزه بوده که و با پیچ و مهره بدون جوشکاری به هم وصل می شوند و قابلیت حمل دمونتاژ و منتاژ در محل را دارد.

ویژگی های برج خنک  کن گالوانیزه:

  1. امکان ساخت جهت دو نوع کاربری تهویه مطبوع و صنعتی (کارکرد در چهار فصل سال) به همراه تجهیرات جانبی نظیر اینورتر با تابلو برق و یا صداگیر
  2. قرار نداشتن مجموعه فن در جریان هوای مرطوب و در نتیجه حفاظت قطعات اصلی ( نظیر فن، یاتاقان، شفت و الکتروموتور) از زنگ زدگی
  3. امکان ساخت دستگاه در دو تیپ یک و دو طبقه ( جهت تامین اختلاف دمای بیشتر آب)
  4. مجهز به نازلهای پاششی آب از جنس ABS
  5. مجهز به بدنه ، تشت و قطعات فلزی از جنس ورق گالوانیزه موغوب
  6. تعویض و یا شستشوی ساده پکینگ و جاگذاری مجدد آنها
  7. قابلیت مجزا سازی ساده بدلیل استفاده از پیچ و مهره در اتصال بدنه و قسمت های مختلف دستگاه
  8. مجهز به الکتروموتور با کلاس حفاظتی و حرارتی بالا از مارک های معتبر جهانی
  9. مجهز به فن از نوع سانتریفیوژ Forward Curved با بالانس استاتیکی و دینامیکی و حداقل دسیبل صدا

محصولات پربازدید

مینی چیلر

مینی چیلر

null

داکت اسپلیت

null

فن کوئل

null

فست کولینگ

فهرست